Even een klein receptje tussendoor voor de echte zoetekauwen.
Ingrediënten
- 1 bosje munt
- 1.5 el gunpowder thee
- 3 el rietsuiker
- 1 liter water
Bereiding
Kook water. Doe de thee in een vuurbestendige theepot of een pan. Giet wat kokend water over de thee, wals en giet het water af.
Giet een liter gekookt water er op en kook 2 minuten. Was ondertussen de munt en hak grof.
Zeef de theeblaadjes er uit en giet de thee terug in de pan. Voeg de munt en suiker toe. Kook nog 5-7 minuten.
Serveer in kleine glaasjes.
Ah thanks. EN! Ik wil geen gravatar… het bloemetje is mooi 😉
Alleen maar door mijn huidige lay-out (die binnenkort hoogstwaarschijnlijk veranderd). Dit is ie normaal.
Misschien een stomme vraag, maar wat bedoel je met “wals” (Giet wat kokend water over de thee, wals en giet het water af.) ?
Met het walsen wordt het ronddraaien van het water bedoeld, zoals je met wijn ook doet in een glas, alleen is dat dan weer om smaken vrij te maken, dit om je pot schoon en warm te maken =) (En even wat sneller en milieuvriendelijker dan omspoelen)
En je moet eens een gravatar instellen!